تبلیغات در گوگل

مناسبترین روش و مؤثرترین روش تبلیغات اینترنتی است. به کمک تبلیغات در گوگل آگهی وب سایت شما متناسب با بودجه شما در صفحه نخست نتایج جستجوی گوگل و سایت های مرتبط با آن برای کلمه های کلیدی مد نظر شما نمایش داده می شود.

هدف گیری مخاطبان بالقوه

سرویس تبلیغات در گوگل بسیار هدفمند است و تبلیغات شما فقط به مخاطبینی نمایش داده میشود که دنبال محصولات شما هستند.

پرداخت هزینه فقط به ازای کلیک !

در سیستم تبلیغات در گوگل تنها زمانی که بر روی آگهی شما کلیک شود هزینه پرداخت میکنید و هزینه هر کلیک بر اساس نوع رقابت آن متفاوت است.

چرا باید از سرویس گوگل ادوردز استفاده کنیم؟

رشد رتبه شما در رتبه بندی گوگل

به وسیله تبلیغات در گوگل می توانید به سئوی سایت خود کمک کرده و در رتبه بندی بهتری در موتور جستجوی گوگل قرار بگیرید ( مدت زمان تغییر در رتبه بندی سئو بسته به نوع کلمات مختلف متفاوت است ).

نمایش رایگان تبلیغات !

نمایش تبلیغ شما در موتور جستجوی گوگل رایگان بوده و تنها زمانی هزینه پرداخت میکنید که بر روی تبلیغات شما کلیک شود ( لازم به ذکر است کلیک تکراری در تبلیغات گوگل محاسبه نمیشود ).

google adwords

امکان نمایش در سایت های طرف قرارداد گوگل

شما می توانید تبلیغات خود را علاوه بر موتور جستجوگر گوگل داخل سایت های طرف قرارد این شرکت نیز فعال کنید تا درصد بیشتری مخاطبین تبلیغات شما را مشاهده کنند . مانند : جیمیل و …

گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ویرا برای تبلیغات در گوگل راه های مختلفی پیش روی شما گذاشته است. شما می توانید کل مدیریت و اجرای کمپین تبلیغاتی خود را به ما بسپارید و روزانه از کارکرد کمپین خود گزارش دریافت کنید.

پکیج های ویژه گوگل ادوردز

پکیج برنزی
تومان
۱۰۰,۰۰۰
سفارش سریع
پکیج نقره ای
تومان
۲۷۰,۰۰۰
سفارش سریع
پکیج طلایی
تومان
۴۷۰,۰۰۰
سفارش سریع
پکیج الماس
تومان
۸۸۰,۰۰۰
سفارش سریع
پکیج VIP
تومان
۲,۳۰۰,۰۰۰
سفارش سریع