شبکه

پشنیبانی شبکه

واحد پشتیبانی شبکه

واحد پشتیبانی شبکه

واحد پشتیبانی و نگهداری شبکه‌های کامپیوتری گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ویرا در جهت رفع نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها برای پشتیبانی از شبکه و زیرساخت‌هایشان با تکیه بر دانش فني کارشناسان متخصص و مجرب خود، خدماتي متفاوت و فراتر از انتظار به مشتریان در زمینه پشتیبانی و نگهداری نرم‌افزار شبکه ، زیرساخت شبکه و همینطور پشتیبانی از تجهیزات رایانه‌ای ارائه مینماید.

طراحی، مشاوره و اجرا شبکه

طراحی، مشاوره و اجرا شبکه

شبكه‌های كامپيوتري می‌بايست با توجه به شرايط وسياست هاي هـر سـازمان، طراحـي و پيـاده‌سـازي گردد. در واقع شبكه‌هاي كامپيوتری زيرساخت های لازم را براي به اشتراک گذاشتن منابع در سازمان فـراهم مـي‌آورند و در صورتيكه به درستي طراحي نشوند، مشکلات بسیاری در فاکتورهای مهمی همچون هدف از برپا‌سازی شبکه، انتظار کاربران، قابلیت ارتقا، امنیت و سرعت، گریبان‌گیر مدیران و کارفرمایان خواهد شد.

خدمات اکتیو شبکه-فناوری اطلاعات ویرا

خدمات اکتیو شبکه

خدمات اکتیو شبکه شامل انجام تنظیمات و کانفیگ دستگاه های ارتباطی و مدیریتی در یک مجموعه می باشد.
این تنظیمات سبب راه افتادن و کارکرد صحیح یک شبکه می شود.
هر شبکه بنا به نوع کارکرد و استفاده، تجهیزات و تنظیمات خاص خود را می طلبد تا بتوان بهترین راندمان را با در نظر گرفتن مسایل اقتصادی از آن گرفت.

خدمات-پسیو-شبکه-فناوری-اطلاعات-ویرا

خدمات پسیو شبکه

کابل کشی ، داکت کشی ،آرایش رک و … در واقع ستون فقرات یک شبکه را برای برقراری ارتباطات تشکیل می دهد.بنابراین داشتن شبکه ای پر سرعت مستلزم داشتن سیستم کابلی (پسیو) با کیفیت می باشد.کابل کشی ساخت یافته واجرای صحیح تمامی استانداردهای موجود در شبکه ی کابلی سبب ایجاد یک شبکه مطمئن با بالاترین میزان پهنای باند خواهد شد.