گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ویرا فعالیت تخصصی خود را در زمینه طراحی سایت از سال ۱۳۸۵ آغاز نمود و در طی این سالها بصورت تخصصی در زمینه های طراحی وب سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی فعال بوده و در حال حاضر طراحی اپلیکیشن موبایل نیز در سبد خدمات این مجموعه قرار دارد.

 

سئو و بهینه سازی سایت

SEO

سئو و بهینه سازی سایت

سئو (SEO) یا بصورت کامل بهینه سازی وب‌سایت، موثرترین روش افزایش بازدید موثر برای وب سایت‌ها و در نهایت افزایش فروش محصول و یا خدمات آنها می‌باشد. یک بهینه سازی استاندارد می‌بایست شامل تعیین استراتژی بهبود محتوائی، بهینه سازی تکنیکال سایت و در نهایت افزایش اعتبار وب سایت باشد.

طراحی وب

طراحی وب

طراحی وب سایت

طراحی سایت های مدرن و مطابق با آخرین استانداردها، اولین قدم در راه رسیدن به این اهداف و پیمودن مسیر پر پیچ و خم گذار از تجارت سنتی به تجارت نوین جهانی می باشد. با گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ویرا اولین قدم خود را محکم و با ثبات برخواهید داشت.

طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت فروشگاهی

به جرات میتوان گفت که از زمان به وجود آمدن تکنولوژی طراحی وب سایت ,بیشترین انواع وب سایتی که ایجاد شده است وب سایت های فروشگاهی میباشد. وب سایت هایی مانند Amazon و Ebay میتواند معروف ترین آنها باشند.
گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات ویرا با داشتن تجربه ای فراوان، اقدام به طراحی, تجزیه و تحلیل و حتی نگهداری و بروز رسانی این دسته از وب سایت ها نموده است.

طراحی وب سایت فروشگاهی

اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن موبایل

استفاده از موبایل های هوشمند هر روز افزایش می یابد. طراحی اپلیکیشن موبایل علاوه بر اینکه باعث می شود کاربران به سادگی به مطالب شما دسترسی پیدا کنند و سهولت دسترسی قابل توجهی را نسبت به وب سایت از طریق موبایل فراهم می کند، این مزیت بزرگ را دارد که شما را به افراد بیشتری معرفی می کند و کاربران بیشتری با برند شما آشنا می شوند.