آنتی ویروس

آنتی ویروس تحت شبکه

آیا به دنبال بهترین آنتی ویروس تحت شبکه هستید؟ زمانی که در حال انتخاب آنتی ویروس یا به عبارت بهتر اندپوینت سکیوریتی برای شرکت خود هستید، در واقع در حال انتخاب یک شریک برای تجارت خود هستید که به شما برای مدیریت امنیت سازمان کمک کند. شما به آن برند و فروشنده آن برند اعتماد می کنید و به آنها اجازه می دهید که تکنولوژی لازم برای محافظت از مهمترین اطلاعات و ابزار شرکتتان را فراهم کنند.

همچنین شما توقع دارید که در هر زمان که به کمک و پشتیبانی آنها نیاز دارید آنها آماده و حاضر باشند. شما و سازمان شما به دنبال تولید کننده ای می گردید که همواره خود را برای مقابله با جرایم سایبری تکامل دهد، و بتواند جدیدترین تکنولوژی های روز را برای مقابله با مجرمان سایبری فراهم کند.

چنانچه مشکلات پیچیده امنیتی مانند دزدیده شدن اطلاعات و یا  هدف شدن در مقابل حملات سایبری گریبان شما را گرفته باشد، نیاز به شرکتی دارید که به شما خدمات سریع، مستقیم و بی واسطه بدهد. شاخص های کارشناسان سایسک در این بررسی عبارت است از : شهرت سازمان، مدت زمان حضور در صنعت امنیت، سهم بازار، امتیازهای سال های اخیر در شناسایی بدافزارها، میزان تاثیر گذاری برروی سیستم، خدمات مستقیم و رسمی به ایران. کارشناسان ما همچنین از بررسی های مشابه و مقالات مرتبط با این تحقیق استفاده کرده اند. در این بررسی ما شرایط بازارهای بین المللی و بازار ایران را به صورت جداگانه در نظر گرفته ایم.

حملات هدفمند سایبری به تجارت های کوچک در حال رشد روز افزون هستند و نتیجه این حملات از دست دادن  و درز اطلاعات حساس این شرکت ها می باشد. بهترین اندپوینت سکوریتی موانع متعددی را در مقابل بدافزار ها می گذارد، اجازه نفوذ به شبکه شما را نمی دهد و ریسک دزدیده شدن و از دست دادن اطلاعات را به حداقل می رساند. زمانی که از آنتی ویروس تحت شبکه صحبت می کنیم باید تعداد اندپوینت ها، نحوه مدیریت ( فیزیکی و داخل شبکه، ابری و یا در یک محیط مجازی)، ابزار مدیریتی مورد نیاز، نوع پشتیبانی و توقعات کاربر از عملکرد اندپوینت سکیوریتی بررسی شود.

در این بررسی ما کمپانی های اصلی امنیتی در دنیا و آنهایی که در ایران به صورت رسمی کار می کنند را مورد تحقیق قرار دادیم. این کمپانی ها همگی نشان داده اند که توانایی مبارزه با بدافزارها برای میلیون ها اندپوینت (کاربر) را در بالاترین سطح دارند.

وقتی که صحبت از محافظت از شبکه و اندپوینت می شود دیگر سایز شرکت شما اهمیتی ندارد. اغلب تولید کنندگان محصولات امنیت سازمانی می توانند از ۵ الی چندین هزار کاربر را محافظت کنند.

جلوگیری از نشت اطلاعات

یک آنتی ویروس تحت شبکه عالی می تواند در صورت نیاز مانع از ارسال و یا خروج اطلاعات مهم و حساس توسط افراد شود. این خروج اطلاعات می تواند ناخواسته توسط کاربر صورت گیرد که با کمک یک محصول امنیتی مناسب می توان احتمال این اشتباه را به حداقل رساند. این محصولات می توانند اجازه خروج برخی اطلاعات حساس که از قبل برای آنها مشخص شده را توسط ایمیل، چت، یو اس بی و یا پرینتر را از برخی افراد بگیرند.

برقرای امنیت

در بحث امنیت، ما دو معیار اصلی را در نظر می گیریم. اولین معیار این است که چه قابلیت هایی امروز وجود دارد و دومی این که چه امتیازهایی در گذشته گرفته شده است. قابلیت های امنیتی که در یک محصول امنیتی تحت شبکه سطح بالا وجود دارد عبارت است از : شناسایی بدافزار و ویروس، محافظت از ایمیل ها و جلوگیری از اسپم، محافظت از دروازه های ورودی و در نهایت امنیت کل شبکه.

NODE 32

NOD32 نام یکی از محبوب ترین آنتی ویروس ها و نرم افزارهای امنیتی قدرتمند دنیا ، محصولی از شرکت ESET کشور اسلوواکی است .نسخه جدید این آنتی ویروس در دو بخش مختلف ESET NOD32 Antivirus و ESET Smart Security منتشر شده که هر کدام یک سری ویژگی های خاص به همراه دارند .که در بخش ESET NOD32 Antivirus نرم افزار قادر خواهد بود تا سیستم شما را از هر گونه آلودگی ها از جمله : کرم ها ، ویروس ها ، تروجان ، نرم افزارهای جاسوسی و… و نفوذ هکرها محفوظ نگه دارد و در بخش ESET Smart Security امکاناتی دیگر از جمله دیوار آتش و آنتی اسپم و قسمت های کاربردی فراوانی تعبیه شده است که کاربر می تواند امنیت سیستم خود را در محیط اینترنت افزایش دهد.

ویژگی های نسخه نرم افزار NOD32 Antivirus

 

– دارا بودن بخش کنترلی والدین

– افزایش قدرت اسکن فایل ها

– بهبود در قسمت آنتی اسپم

– دیواره آتشین هوشمند

– حالت مخصوص بازی

– توابع پیشرفته HIPS
– استفاده کم از پردازنده و افزایش قابل توجه سرعت بالا آمدن آنتی ویروس

– قابلیت جدید اسکن کامپیوتر توسط شرکت Eset به صورت همزمان

– قابلیت جدید شناسایی ویروس های رسانه های اجتماعی همچون Facebook, Twitter و …

– دارای سیستم Gamer Mode جهت رفتن به خواب آنتی ویروس هنگام اجرای بازی ها

و…

antivirus
شبکه

آنتی ویروس شبکه ای ( سازمانی ) :

با توجه به حساسیت کار سازمانها و ادارات ، بدون شک اطلاعات هر سازمان جزیی انکارناپذیر از سرمایه یک مجموعه کاری محسوب می شود . بنابراین مانند هر سرمایه دیگری نیاز به امنیت و محافظت در مقابل انواع تهدیدها را دارد . امروزه لزوم خرید نرم افزارهای امنیتی کاملا آشکار شده و بسیاری از شرکتها و سازمان ها همزمان با خرید سیستم های سخت افزاری موردنیاز خود ، نرم افزار امنیتی مناسب  با آن را نیز خریداری می کنند و سازمان خود را در مقابل هکرها و ویروس ها بیمه می نمایند . قیمت نرم ازفراهای امینتی نسبت به اینکه هر شرکت و سازمان تعداد سرور و کلاینت های متغیری می تواند داشته باشد و در عین حال برخی شرکت ها مترصد تمدید و یا افزایش سیستم های خود هستند ،  بنا به سفارش تعیین و مشخص می گردد  . در ضمن نرم افزارهای امنیتی در برخی شرایط  نظیر تمدید  سالیانه و یا ماهیت کاری  آن سازمان ، شامل  تخفیف های قابل توجهی می گردند که در محاسبه قیمت نهایی بسیار تاثیر گذار است . به همین خاطر جهت اطلاع از قیمت ، لطفا با دفتر ما تماس بگیرید .

نحوه تهیه آنتی ویروس

به صورت لایسنتس

به صورت لایسنتس

به صورت خرید آنلاین

به صورت خرید آنلاین

به صورت پکیج

به صورت پکیج

انتی ویروس اندروید

انتی ویروس اندروید