اپل آیدی

وظایف بعد از خرید اپل آیدی

تغییر پسوورد اپل آیدی

تغییر پسوورد اپل آیدی

تغییر رمز عبور بعد از خرید اپل آیدی مهمترین امر ممکن می باشد
تغییر ایمیل اپل آیدی

تغییر ایمیل اپل آیدی

چنانچه اپل آیدی فوری خریده اید بایستی ایمیل شخصی خود را بر روی آن تنظیم کنید

تغییر سوالات امنیتی اپل آیدی

تغییر سوالات امنیتی اپل آیدی

جهت حفظ امنیت می بایست سوالات امنیتی اپل آیدی خود را تغییر دهید
آموزش شارژ اپل آیدی

آموزش شارژ اپل آیدی

جهت خرید نرم افزارها و یا بازی های غیر رایگان نیاز به استفاده از گیفت کارت دارید
کدام محصول مناسب من است ؟ خرید اپل آیدی یا ساخت اپل آیدی

اپل آیدی های این فروشگاه همگی معتبر و بدون مشکل هستند اما توصیه ما بر این است که اگر مغازه دار هستید خرید اپل آیدی آماده را انتخاب کنید و اگر مصرف کننده نهایی هستید، ساخت اپل آیدی برایتان مناسب تر است.

آیا روی ایمیلی که قبلا اپل آیدی داشته ام می توان اپل آیدی مجدد ساخت ؟

در حالت کلی ساخت اپل آیدی روی ایمیلی انجام میشود که در حال حاضر هیچ اپل آیدیروی آن نباشد. اگر قبلا ایمیل شما یک اپل آیدی بوده است بهتر است برای ساخت اپل آیدی ، ایمیل جدیدی ارائه کنید

آیا می توانیم دو نفری از یک اپل آیدی استفاده کنیم؟

شما نباید اپل آیدی خود را در اختیار کس دیگری قرار دهید، زیرا فردی که اطلاعات اپل آیدی شما را داشته باشد در واقع به تمامی اطلاعات گوشی شما دسترسی دارد .

آیا برای هر گوشی یا آیپد باید یک اپل آیدی بخرم؟

خیر، هر اپل آیدی برای یک نفر میباشد نه یک دستگاه. اگر شما چند دستگاه اپلی دارید فقط با یک اپل آیدی میتوانید همه آنهارا مدیریت کنید.

برای خرید اپل آیدی باید ایمیلی به شما بدهم؟

اپل آیدی های آماده، قبلا با ایمیل های معتبر روی سرور های اختصاصی ساخته شده اند و بعد از خرید اپل آیدی ، با همان ایمیل قابل استفاده هستند.

اپل آیدی چیست؟
به نقل از وبسایت رسمی اپل، درواقع اپل آیدی نام کاربری کاربران اپل است که با استفاده از آن می‌توانند به خرید از اپ استور یا پلی‌استور یا آی‌تیونز بپردازند. این حساب کاربری قابلیت شارژ اعتبار به دلار و سایر ارز ها را بسته به کشور مربوط به اپل آیدی داراست. این که اپل آیدی کدام کشور مناسب شما می‌باشد در ادامه بحث خواهد شد. ذکر این مطلب نیز ضروری است که آپل آیدی یک حساب کاربری کاملا رایگان است که در برخی کشور ها به عللی که به آن در همین صفحه اشاره خواهد شد به مبلغی توافقی فروخته می‌شود. با اپل آیدی میتوان یک گوشی اپل را از راه دور قفل کرد، موقعیت مکانی آن را یافت یا اطلاعاتی مثل شماره تلفن ها را جابجا کرد. در صورتی که گوشی شما به هر دلیل مفقود شود تمام برنامه و بازی هایی که خریداری کردید، با نصب اپل آیدی روی گوشی جدید، به گوشی جدید منتقل خواهد شد.
چه کسانی نیاز به اپل آیدی دارند؟
هر شخصی که دیوایسی (دستگاهی ) از اپل خریداری میکند برای استفاده نیاز به داشتن اپل آیدی دارد. خواه این دستگاه یک آیپد باشد یا یک آیفون یا یک مک بوک. مهم نیست شما چه تعداد دستگاه اپل دارید. هر شخص برای تمام دستگاه های اپل خود فقط و فقط به یکاپل آیدی نیاز دارد. تحت هیج شرایطی اپل آیدی خود را با کسی به اشتراک نگذارید.
اپل آیدی کدام کشور مناسب تر است؟
ساکنین هر کشور اپل آیدی مخصوص آن کشور را دارند. تنها تفاوت اپل آیدی کشور های متفاوت سطح دسترسی آنها به اپ استور است. مثلا ساکنین امریکا اپل آیدی امریکا را خواهند داشت و زمان خرید اپلیکیشن یا بازی به اپ استور امریکا دسترسی خواهند داشت. معمولا اکثر برنامه های متعارف در اپ استور تمام کشور ها موجود است اما این نکته شایان توجه است که اپ استور امریکا متعارف ترین و غنی ترین اپ استور میباشد و بیشترین طرفدار را در دنیا دارد. این موضوع نیز مهم است که بدانید اپ استور ایران وجود ندارد و ایرانیان باید یکی از کشور های دیگر را برای ساخت اپل آیدی انتخاب کنند.
تفاوت اپل آیدی رایگان و اپل آیدی ساخته شده با کارت اعتباری
در واقع اپل آیدی غیر رایگان همان اپل آیدی رایگان است که با کارت اعتباری ویزا یا مستر یا حساب Paypall یا گیفت کارت ساخته شده که امکان خرید نرم افزار یا موزیک یا بازی را برای صاحب آن اکانت میسر میکند. اپل آیدی رایگان هم در هرزمان امکان اتصال به کارت اعتباری یا گیفت کارت را دارند. البته اپل آیدی رایگان در ایران به مبلغی فروخته میشود که این مبلغ کارمزد ساخت اپل آیدی است نه قیمت رسمی آن حساب کاربری. به علت سختیساخت اپل آیدی و تحریم و نیاز به دانش فنی شبکه برای این موضوع هزینه ای توافقی برایساخت اپل آیدی تعیین میشود و کاربران اپل میتوانند به خرید اپل آیدی اقدام کنند.

چرا اپل آیدی ویرا

نماد اعتماد الکترونیکی

نشانه ی تایید فروشگاه اینترنتی از طرف مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ( وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ) می باشد و اعطای این نماد به معنای احراز هویت و صلاحیت صاحب کسب و کار است. دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج درتعهدنامه نماد می باشد.

پشتیبانی اپل ایدی

ما علاوه بر فروش اپل ایدی امریکا ، پشتیبانی آن را نیز بر عهده می گیریم. پشتیبانی شامل آموزش نحوه استفاده از آن و رفع مشکلات احتمالی ( Unlock اپل ایدی قفل شده ، فراموشی رمز عبور و … ) به صورت رایگان می باشد. شما می توانید به صورت آنلاین با کارشناسان ما گفتگو نمایید یا به صورت تلفنی با ما در ارتباط باشید.

قیمت مناسب و امنیت بالا

با توجه به تحریم ها و دشواری ساخت اپل ایدی در ایران، سعی کرده ایم با هزینه ای کم اقدام به فروش نماییم تا رضایت کاربران عادی و فروشگاهها را جلب کنیم. همچنین سایت ما دارای گواهی ssl است (https) و تمامی اطلاعات به صورت کدگذاری شده در پایگاه داده ها ذخیره و نزد ما محرمانه نگهداری می شوند.